Remonty zazwyczaj generują wszelkiego rodzaju odpady budowlane, których nie można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci. Powstaje więc problem – co z nimi zrobić? Najlepszym rozwiązanie jest zamówienie kontenera na gruz i odpady budowlane.

Wywóz gruzu w stolicy

Na terenie Warszawy i okolic działa wiele firm, świadczących usługi wywozu odpadów różnego typu. Jest to prosty i wygodny sposób na pozbycie się budowlanych odpadów powstających podczas różnego typu remontów czy prac budowlanych. Kontener na gruz warszawa może zamówić zarówno firma, jak też osoba prywatna oraz bez problemu dostosować usługę do swoich potrzeb.

Kontener na śmieci – podstawiony przy budynku

Rodzaje kontenerów 

Można wynająć kontenery różnej wielkości z przeznaczeniem na:
– czysty gruz
– beton, kamienie, cegły, ziemia;
– zmieszane odpady budowlane (poremontowe)
– folia, styropian, złom, odpady drewniane, panele, tynki, płyty, wiadra.

Kontenery na gruz warszawa mogą mieć różną pojemność, w zależności od potrzeby. Zwykle dostępne są w następujących pojemnościach: 2-3 m3, 4- 5 m3, 7 m3 oraz większe 12 lub 14 m3. Cennik najmu kontenerów na gruz jest zależny od ich pojemności. Na najmniejszy kontener trzeba zapłacić około 240-300 zł, za średnie 400-600 zł, a za największe powyżej 800 zł.

Prosty sposób na pozbycie się gruzu

Zwykle wystarczy telefon do firmy świadczącej usługi wywozu odpadów budowlanych by wynająć określonej pojemności kontener, który zostanie podstawiony pod wskazany adres, a następnie zabrany w umówionym terminie, po zakończonych pracach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *